U tjednu koji je pred nama slavimo:
Pon.: Sv. Ivan Bosco, prezbiter
Sri.: Prikazanje Gospodinovo – Svijećnica, blagdan
Čet. Sv. Blaž, biskup i mučenik
Sub.: Sv. Agata, djevica i mučenica
Od katoličkog tiska stigao je novi broj Katoličkog tjednika. Ovaj broj posvećen je ekumenizmu. U uvodniku možete pročitati komentar pod naslovom Stvarati ozračje mira, intervju s kardinalom Marijom Grechom, reportažu o KŠC-u Sv. Pavao u Zenici… Potičem vas da uzmete, čitate i širite glas u službi nove evangelizacije…

Nedjelja 900 + iz ob. Simić 1800 + Delfa, Ivan Andrić; Mila Blažević
Ponedjeljak + Dora Tehterle
Utorak + Stojka Obradović
Srijeda + Boris, Zrinko, Petar, Viktorija Jukić
Četvrtak + Ilija, Anica Pašalić; Ruža i Novak Milić
Petak Na nakanu
Subota + Stanislava Šerka

U srijedu, 2. veljače je blagdan prikazanja Gospodinova – Svijećnica. Sv. misa toga dana bit će u 18:00 sati te ćemo imati i blagoslov svijeća.
U četvrtak, 3. veljače je spomendan Sv. Blaža. Pod sv. misom u 18:00 imat ćemo blagoslov grla – grličanje.
Od veljače svakoga prvog četvrtka u mjesecu nakon sv. mise imat ćemo klanjanje Presvetom oltarskom sakramentu.
Vjerujem da ste već čuli kako je papa Franjo u subotu, 29. siječnja umirovio dosadašnjeg vrhbosanskog nadbiskupa kardinala Vinka Puljića. Njegov nasljednik je dosadašnji nadbiskup koadjutor mons. Tomo Vukšić. Preporučam obojicu nadbiskupa u vaše molitve, a ujedno se od današnjeg dana u misnom kanonu spominje samo ime biskupa Tome.
Od sljedeće subote vjeronauk i proba pjevanja je prema rasporedu.
Sljedeća nedjelja je Peta kroz godinu. Ujedno se prema odluci naših biskupa, a na prijedlog Sv. Oca prva nedjelja u veljači obilježava kao Dan života. Mise su u redovitim terminima: 9:00, 11:00 i 18:00.

Pratite nas: