U tjednu koji je pred nama slavimo:
Sri.: Sv. Skolastika, djevica
Čet.: Bl. Alojzije Stepinac, biskup i mučenik
Pet.: Blažena Djevica Marija Lurdska
Od katoličkog tiska stigao je novi broj Katoličkog tjednika. Ovaj broj posvećen je Danu posvećenog života. U uvodniku možete pročitati komentar pod naslovom Nestalni život u stalnosti promjena, intervju sa s. Gordanom Igrec, provincijalnom glavaricom Družbe KBLJ, izvještaj o umirovljenju kardinala Puljića… Potičem vas da uzmete, čitate i širite glas u službi nove evangelizacije…

Nedjelja 900 + iz ob. Beus, Perija i Frimel 1800 + Davorka Milardović
Ponedjeljak + Vale Perić i njegovi pokojni
Utorak + Pera, Anđa Lukenda; + iz ob. Lukenda
Srijeda Na nakanu
Četvrtak + Kata, Luka Andrić
Petak + Vjera, Mirko Tončić; + iz ob. Kustodić
Subota + Stjepan, Ilija, Janja, Marijana Anđelić; + iz ob.

U petak, 11. veljače je Blažena Djevica Marija Lurdska kada se obilježava Svjetski dan bolesnika. Pod večernjom sv. misom na poseban način ćemo moliti za naše stare i bolesne te će biti mogućnost primanja sakramenta bolesničkog pomazanja. Ujedno i sestre milosrdnice pozivaju na sv. misu u crkvu Sv. Vinka s početkom u 17:30 koju će predslaviti vlč. Mario Bernardić.
Vjeronauk je redovito prema rasporedu kao i probe pjevanja.
Sljedeća nedjelja je Šesta kroz godinu. Mise su u redovitim terminima: 9:00, 11:00 i 18:00. Poslije sv. mise u 11:00 bit će koncert kojega će izvesti naš Dario Vučić i studenti Muzičke akademije. Pozivam vas da svojim dolaskom podržimo ovaj događaj.

Pratite nas: