 Stigao je novi broj Katoličkog tjednika koji je posvećen temi Bleiburga. Potičem vas da uzmete, čitate i širite glas u službi nove evangelizacije.
 Na kraju vjeronaučne godine organiziramo „Obiteljski dan i župni izlet“ na Pale u subotu, 21. svibnja. Toga dana u crkvi Sv. Josipa Radnika u 10:00 slavit ćemo sv. misu, a nakon toga će zajedničko druženje uz rekreaciju i roštilj. Molimo sve koji žele sudjelovati da se prijave u župni ured još danas, 15. svibnja kako bi sve na vrijeme mogli pripremiti i organizirati. Polazak na Pale je u subotu u 9:00 ispred župnog ureda.
 U subotu, 28. svibnja je 51. Dan mladih Vrhbosanske nadbiskupije u Gospinom svetištu u Komušini. Potičem mlade iz naše župe da se prijave u župni ured do 18. svibnja kako bismo mogli na vrijeme organizirati prijevoz do Komušine.
 Proba zbora mladih iz predratnog, ratnog i poslijeratnog razdoblja, a prigodom priprema za animiranje sv. mise uočnice patrona je u utorak, 17. svibnja u 18:30.
 Sljedeća nedjelja je Šesta uskrsna. Mise su u redovitim terminima u 9:00, 11:00 i 18:00.

Pratite nas: