 U tjednu koji je pred nama slavimo:
Pon.: BDM Majka Crkve
 Stigao je novi broj Katoličkog tjednika. U uvodniku možete pročitati komentar pod naslovom Je li Bosna zemlja mržnje?, intervju s vlč. Željkom Vlajićem, župnikom u Novom Gradu, izvještaj s 51. dana mladih VN-a… Potičem vas da uzmete, čitate i širite glas u službi nove evangelizacije.
 Idući tjedan su proljetne kvatre namijenjene molitvi za posvećenje ljudskog rada. Kvatreni dani su: srijeda, petak i subota.
 U srijedu je osmi u mjesecu kada na poseban način častimo Gospu od brze pomoći. U 18:00 sati je misa, a nakon toga i pobožnost.
 Susret članova ŽPV-a i ŽEV-a je u ponedjeljak, 6. lipnja nakon sv. mise.
 U sljedeću nedjelju je svetkovina Presvetog Trojstva te će naša župa proslaviti svoj patron i 120 godina od osnutka. Središnju sv. misu toga dana u 11:00 predslavit će generalni vikar Vrhbosanske nadbiskupije mons. Slađan Ćosić, a misu u 9:00 preč. Vladimir Pranjić, ekonom Vrhbosanske nadbiskupije te u 18:00 vlč. Josip Vajdner, glavni urednik “Katoličkog tjednika”.
 Proslavi patrona prethodni trodnevna priprava:
Četvrtak, 9. lipnja 2022.
17:30 – krunica
18:00 – sv. misa – vlč. Josip Antukić, župni vikar u Prozoru
Klanjanje Presvetom oltarskom sakramentu
Petak, 10. lipnja 2022.
17:30 – krunica
18:00 – sv. misa – vlč. Ilija Petković, župnik u Čapljini
19:00 – duhovni koncert
Subota, 11. lipnja 2022.
17:30 – krunica
18:00 – sv. misa – vlč. Marko Slišković, župnik u Derventi
Susret članova nekadašnjeg zbora mladih

Pratite nas: