 U tjednu koji je pred nama slavimo:
Pon.: Sv. Ćiril Aleksandrijski, biskup i crkveni naučitelj
Uto.: Sv. Irenej, biskup i mučenik
Sri.: Sv. Petar i Pavao, apostoli, svetkovina
 Stigao je novi broj Katoličkog tjednika. U uvodniku možete pročitati komentar pod naslovom Francuska veza, razmišljanje o duhovnim pustinjama, reportažu iz Bosanskog Broda… Potičem vas da uzmete, čitate i širite glas u službi nove evangelizacije.
 Nedjelja 9:00 + Stanko, Dario Šaravanja

18:00 + Mara Juka
Ponedjeljak + Na nakanu
Utorak + Vinko Vidić
Srijeda + Damir Čondić
Četvrtak + iz ob. Šantić i Vidović
Petak Zahvalnica
Subota + Borka, Ljuban, Borislava

 Susret Hrvatske katoličke mladeži održat će se 17. rujna u Bjelovaru. Svi zainteresirani mladi koji žele sudjelovati na ovom susretu trebaju se prijaviti u župni ured do 1. kolovoza. Prijevoz u Bjelovar osigurao je NCM „Ivan Pavao II.“, a cijena iznosi 70 KM. U cijenu su uračunati: prijevoz, promotivne majice, akreditacije…
 U proteklom tjednu preminuli su naši župljani: Marica Zekušić i Boris Jovanović. Pokoj vječni daruj im, Gospodine!
 Sljedeća nedjelja je Četrnaesta kroz godinu. Mise su u redovitim terminima: 9, 11 i 18.

Pratite nas: