 U tjednu koji je pred nama slavimo:
Pon.: Sv. Benedikt, opat i zaštitnik Europe
Pet.: Sv. Bonaventura, biskup i crkveni naučitelj
 Stigao je novi broj Katoličkog tjednika. U uvodniku možete pročitati komentar pod naslovom Posvetiti se svetim, izvještaj o svećeničkom ređenju u sarajevskoj katedrali i popis mladomisnika Crkve u Hrvata, intervju s vlč. Miroslavom, svećenikom koji je proslavio 60 godina svećeništva , izvještaj primanja palija nadbiskupa Vukšića… Potičem vas da uzmete, čitate i širite glas u službi nove evangelizacije.

Nedjelja 9:00 + Anto Hunček
18:00 + Lavoslav i Ana Štajrer
Ponedjeljak + iz obitelji Tratnik i Matić
Utorak + Anđa Jovanović, Ilija Musa
Srijeda + Paula Stijepić
Četvrtak + Iz obitelji Baškarad i Kajfeš
Petak Na nakanu
Subota + Mato, Ludmila, Tomislav Sočo

 U subotu je proslava patrona samostana Gospe Karmelske na Stupu. Svečano misno slavlje u 11:00h predvodi mons. Tomo Vukšić, nadbiskup metropolit vrhbosanski i apostolski upravitelj Vojnog ordinarijata.
 Sljedeća nedjelja je Šesnaesta kroz godinu. Mise su u redovitim terminima: 9:00, 11:00 i 18:00.

Pratite nas: