 U tjednu koji je pred nama slavimo:
Pon.: Uznesenje BDM-a – Velika Gospa, svetkovina
Uto.: Sv. Rok, priznavala
Sub.: Sv. Bernard, opat i crkveni naučitelj
 Stigao je dvobroj „Katoličkog tjednika“ posvećen svetkovini Velike Gospe. U uvodniku možete pročitati komentar pod naslovom „Pod obranu se tvoju utječemo“, intervju s apostolskim vizitatorom za župu Međugorje mons. Aldom Cavallijem, razmišljanje o Gospinoj kuhinji… Potičem vas da uzmete, čitate i širite glas u službi nove evangelizacije.

Nedjelja 9:00 + Miro, Rada Parač
18:00 + Mato, Iva Livaja; Livaja
Ponedjeljak + Mato, Iva Livaja
Utorak + Ana, Andrija Zovko; Sandra, Marija Janković
Srijeda + Mladen, Stjepanka Grubišić
Četvrtak + Janja Puljić
Petak + Vida Mijić
Subota + ob. Vrtačić, Dugandžić, Gracin, Pandža

 Župa Uznesenja BDM-a Stup u ponedjeljak, 15. kolovoza proslavlja svoj patron Veliku Gospu. Toga dana mise na Stupu su u: 7:00, 9:00, 11:00 i 19:00. Toga dana u našoj župi će biti samo jedna sv. misa u 18:00.
 Od 29. rujna do 2. listopada, po sedmi put, održat će se velika volonterska akcija „72 sata bez kompromisa“ koju na području Vrhbosanske nadbiskupije realizira Nadbiskupijski centar za pastoral mladih „Ivan Pavao II.“ Naša župa će se priključiti ovoj hvalevrijednoj inicijativi. Molim sve volontere koji žele sudjelovati akciji da se prijave u župni ured do 1. rujna.
 Sljedeća nedjelja je Dvadeset i prva kroz godinu. Mise su u redovitim terminima: 9:00, 11:00 i 18:00.

Pratite nas: