 U tjednu koji je pred nama slavimo:
Pon.: Mučeništvo Sv. Ivana Krstitelja,
Sub.: Sv. Grgur Veliki, papa i crkveni naučitelj
 Stigao je novi broj „Katoličkog tjednika“. U uvodniku možete pročitati komentar pod naslovom „Provalija golema“, intervju s fra Miljenkom Stojićem, razmišljanje o kršćanstvu nerazumijevanja… potičem vas da uzmete, čitate i širite glas u službi nove evangelizacije.

Nedjelja 9:00 + ob. Jurić, Sušac i Budimir
18:00 + Predrag Matić
Ponedjeljak Na nakanu
Utorak + Jozefina, Mijo Radoš
Srijeda Na nakanu
Četvrtak Na nakanu
Petak Na nakanu
Subota + Jelisava Bilanović

 Od 29. rujna do 2. listopada, po sedmi put, održat će se velika volonterska akcija „72 sata bez kompromisa“ koju na području Vrhbosanske nadbiskupije realizira Nadbiskupijski centar za pastoral mladih „Ivan Pavao II.“ Naša župa će se priključiti ovoj hvalevrijednoj inicijativi. Molim sve volontere koji žele sudjelovati u akciji da se prijave u župni ured do 1. rujna.
 U četvrtak je prvi u mjesecu te ćemo nakon sv. mise imati klanjanje Presvetom oltarskom sakramentu.
 Sljedeća nedjelja je Dvadeset i treća kroz godinu. Mise su u redovitim terminima: 9:00, 11:00 i 18:00

Pratite nas: