 U tjednu koji je pred nama slavimo:
Uto.: Sv. Ivan XXIII., papa
Sub.: Sv. Terezija Avilska, djevica i crkvena naučiteljica
 Stigao je novi broj „Katoličkog tjednika“. U uvodniku možete pročitati komentar pod naslovom „Bosna da prostiš“, teološki pogled na život Fjodora Dostojevskog, razmišljanje o vrlini zahvalnosti… Potičem vas da uzmete, čitate i širite glas u službi nove evangelizacije.

Nedjelja 9:00 + Kornelija Jurić
18:00 + Stjepan, Zora, Nada Rajić
Ponedjeljak + Jozo Sesar
Utorak + Nela, Milka Kristić
Srijeda + Franjo, Stana, Mladen, Slađana Vrček
Četvrtak + Roza Vidić
Petak + Ilinka, Olga Sarić
Subota Za duše u čistilištu

 Susret s članovima Župnog pastoralnog i ekonomskog vijeća bit će u utorak, 11. listopada poslije večernje sv. mise.
 Vjeronauk i ostale probe su u redovitim terminima.
 Polazak na hodočašće u Međugorje, Šiljevište, Kravice i Humac je subotu, 15. listopada u 7:00 s autobusnog stajališta preko puta Robota. Svi hodočasnici koji su se prijavili trebaju doći do 6:45 kako bi na vrijeme krenuli.
 U subotu, 22. listopada je Molitveni dan za domovinu i sv. misa na Bobovcu. Svi koji bi željeli taj dan poći na Bobovac trebaju se prijaviti u župni ured do sljedeće nedjelje, 16. listopada. Cijena karte je 10 KM.
 Sljedeća nedjelja je Dvadeset i deveta kroz godinu. Mise su u redovitim terminima: 9:00, 11:00 i 18:00.

Pratite nas: