 U tjednu koji je pred nama slavimo:
Pet.: Sv. Šimun i Juda Tadej, apostoli
 Stigao je novi broj „Katoličkog tjednika“ posvećen Svjetskom misijskom danu. U uvodniku možete pročitati komentar pod naslovom „Misionari među nama“, intervju sa s. Katom Karadža, misionarkom u Ugandi, članak o Dikasteriju za evangelizaciju… Potičem vas da uzmete, čitate i širite glas u službi nove evangelizacije.

 Nedjelja 9:00 + Mile Bušić
18:00 Mira Vrankić
Ponedjeljak + Ivica, Štefanija Kotarac
Utorak Na nakanu
Srijeda + Zvonimir, Leo Pavlak
Četvrtak + Edgard Jelaš
Petak + ob. Spajić
Subota + Marija Selimović

 U sljedeću subotu vjeronauka neće biti, a ostale probe i susreti su u redovitim terminima.
 Uskoro počinjemo s radovima u crkvi gdje ćemo ispod klupa napraviti drveni pod te uraditi toplotnu izolaciju i na taj način barem donekle ublažiti hladnoću u samoj crkvi tijekom zimskih mjeseci. Dio sredstava smo dobili kao donaciju, a preostali dio ćemo nadam se prikupiti kroz priloge. Unaprijed hvala na vašim darovima.
 U proteklom tjednu preminuli su naši župljani: Miloš Raič, Ana Biloš i Snježana Pajkić. Pokoj vječni daruj im, Gospodine!
 Iduća nedjelja je Trideset i prva kroz godinu. Mise su u redovitim terminima: 9:00, 11:00 i 18:00.

Pratite nas: