 U tjednu koji je pred nama slavimo:
Pon.: Sv. Pavao Miki i drugovi mučenici
Čet.: Sv. Skolastika, djevica
Pet.: Bl. Alojzije Stepinac, biskup i mučenik
Sub.: Blažena Djevica Marija Lurdska, svjetski dan bolesnika
 Od katoličkog tiska stigao je novi broj Katoličkog tjednika. Ovaj broj posvećen je Danu života. U uvodniku možete pročitati komentar pod naslovom Priklanjanje duhu vremena, intervju s Matejom Borovec, predsjednicom Udruge Studenti za život, razmišljanje o ishodištu i počelu života… Potičem vas da uzmete, čitate i širite glas u službi nove evangelizacije…

Nedjelja 9:00 + Drago Ljolje
18:00 + Marija Filipović
Ponedjeljak + Darko, Biljana, Mladen Pavlović
Utorak + Vladimir Bradarić; Viktor Masle
Srijeda Na nakanu
Četvrtak Na nakanu
Petak + Luka, Kata Andrić
Subota + Nada, Bosiljko, Kornelija Jurić; Jurić

 U srijedu je osmi u mjesecu kada u našoj župi na poseban način častimo Gospu od brze pomoći. Sv. misa je u 18:00, a nakon toga i prigodna pobožnost. Istoga dana s početkom u 19:00 je peti koncert iz ciklusa KoncertiDA na kojemu će nastupiti Davor Maraus. Svi ste dobrodošli i radujemo se vašem dolasku.
 Vjeronauk i ostali tjedni termini su u redovitom rasporedu.
 Sljedeća nedjelja je Šesta kroz godinu. Mise su u redovitim terminima: 9:00, 11:00 i 18:00.

Pratite nas: