 Od katoličkog tiska stigli su novi brojevi: Crkve na kamenu i Katoličkog tjednika. Ovaj broj Tjednika posvećen je Svjetskom danu bolesnika. U uvodniku možete pročitati komentar pod naslovom Terapija milosrđa, intervju s Dajanom Vukobrad, medicinskom sestrom, reportažu o sestrama milosrdnicama koje djeluju Derventi… Potičem vas da uzmete, čitate i širite glas u službi nove evangelizacije…

Nedjelja 9:00 + Anita Buconjić
18:00 + Jela Soče
Ponedjeljak + Zvonko Petrović
Utorak + Zdravko, Janja Mustapić, Marko, Nada Iviš
Srijeda + Danica, Andrija Obrdalj
Četvrtak Na nakanu
Petak + Paško Miošić
Subota + Antun, Mara Radoš

 Odlukom Vrhbosanske nadbiskupije sve župe i samostani u nadbiskupiji pozvani su do 19. veljače prikupljati novčana sredstva za pomoć nastradalim područjima u potresu koji je pogodio Tursku i Siriju. Tako ćemo i mi od nedjelje, 12. veljače do nedjelje, 19. veljače prikupljati priloge koje možete ostaviti na stoliću na izlazu iz crkve koji će onda posredstvom Caritasa BiH biti proslijeđeni stradalim područjima. Unaprijed hvala na vašim darovima.
 Vjeronauk i ostali tjedni termini su u redovitom rasporedu.
 Sljedeća nedjelja je Sedma kroz godinu. Mise su u redovitim terminima: 9:00, 11:00 i 18:00.

Pratite nas: