 U tjednu koji je pred nama slavimo:
Pon.: Sv. Josip Radnik
Uto.: Sv. Atanazije, biskup i crkveni naučitelj
Sri.: Sv. Filip i Jakov, apostoli
 Stigao je novi broj „Katoličkog tjednika“ posvećen duhovnim zvanjima. U uvodniku možete pročitati komentar pod naslovom „Ka bljedilu simbola“, intervju s vlč. Jakovom Kajinićem, duhovnikom u sjemeništu u Travniku, izvještaj sa Sabora svećenika Vrhbosanske nadbiskupije… Potičem vas da uzmete, čitate i širite glas u službi nove evangelizacije.
 U ponedjeljak, 1. svibnja župa Sv. Josipa Radnika na Palama proslavlja svog nebeskog zaštitnika. Svetu misu u 11:00 predslavit će kard. Vinko Puljić, nadbiskup u miru. Istoga dana započinju i svibanjske pobožnosti. Pola sata prije sv. mise molit će se krunica i litanije.
 Prijave za „Obiteljski dan i župni izlet“ na Pale u subotu, 13. svibnja moguće je napraviti još danas.
 Sljedeća nedjelja je Peta uskrsna. Mise su u redovitim terminima u: 9:00, 11:00 i 18:00.

Pratite nas: