 U tjednu koji je pred nama slavimo:
Čet.: Uzašašće Gospodinovo – Spasovo, svetkovina
 Stigao je novi broj „Katoličkog tjednika“. U uvodniku možete pročitati komentar pod naslovom „Raskrižja pokolja“, izvještaj sa svećeničkog ređenja u Žepču, razmišljanje o vezama Sv. Leopolda Mandića i Bosne… Potičem vas da uzmete, čitate i širite glas u službi nove evangelizacije.

 Nedjelja 9:00 + Anto, Kata, Jerko Ivanković; Ivanković
18:00 + Marko Tadić; Tadić
Ponedjeljak Za duše u čistilištu
Utorak + Stjepan, Manda Majić; Majić
Srijeda + Ljiljana, Branko Šebec
Četvrtak + Jadranka Kjuder
Petak + Jozo, Danica Oberan
Subota + Nada Kljajić

 U subotu, 20. svibnja s početkom u 10:00 bit će akcija čišćenja crkve i uređenja dvorišta. Svi ste dobrodošli i unaprijed zahvaljujem na odvojenom vremenu i trudu.
 U subotu, 27. svibnja je 52. Dan mladih Vrhbosanske nadbiskupije u Gospinom svetištu u Komušini. Potičem mlade iz naše župe da se prijave u župni ured do 21. svibnja kako bismo mogli na vrijeme organizirati prijevoz do Komušine.
 Sljedeća nedjelja je Sedma uskrsna. Mise su u redovitim terminima: 9:00, 11:00 i 18:00.

Pratite nas: