 U tjednu koji je pred nama slavimo:
Pon.: BDM Majka Crkve
Sri.: Pohod BDM, blagdan
Čet.: Sv. Justin, mučenik

 Stigao je novi broj Katoličkog tjednika. U uvodniku možete pročitati komentar pod naslovom Tetoviranje duše, intervju s Martinom Vidović, djelatnicom NCM-a „Ivan Pavao II.“, izvještaj s obilježavanja 25. obljetnice travničkog KŠC-a… Potičem vas da uzmete, čitate i širite glas u službi nove evangelizacije.

 Idući tjedan su proljetne kvatre namijenjene molitvi za posvećenje ljudskog rada. Kvatreni dani su: srijeda, petak i subota.

 Susret članova ŽPV-a i ŽEV-a je u ponedjeljak, 29. svibnja u 19:00.

 U sljedeću nedjelju je svetkovina Presvetog Trojstva te će naša župa proslaviti svoj patron. Središnju sv. misu toga dana u 11:00 predslavit će župnik u Žepču preč. Predrag Stojčević, kao i misu u 9:00 dok će u 18:00 euharistijsko slavlje imati vlč. Ljubo Zelenika, župnik u Haljinićima.

 Proslavi patrona prethodni trodnevna priprava:
Četvrtak, 1. lipnja 2022.
17:30 – krunica
18:00 – sv. misa – fra Šimo Ivelj, sudski vikar VN-a i profesor kanonskog prava
Klanjanje Presvetom oltarskom sakramentu
Petak, 2. lipnja 2022.
17:30 – krunica
18:00 – sv. misa – vlč. Josip Papak, ekonom bogoslovije
Subota, 3. lipnja 2022.
17:30 – krunica
18:00 – sv. misa – vlč. Jakov Kajinić, duhovnik u travničkom sjemeništu

Pratite nas: