 U tjednu koji je pred nama slavimo:
Uto.: Sv. Benedikt, opat i zaštitnik Europe
Sub.: Sv. Bonaventura, biskup i crkveni naučitelj

 Stigao je novi broj „Katoličkog tjednika“. U uvodniku možete pročitati komentar pod naslovom „Propovjednik“, izvještaj sa svećeničkog ređenja, upoznati ovogodišnje mladomisnike Crkve u Hrvata… Potičem vas da uzmete, čitate i širite glas u službi nove evangelizacije…

Nedjelja 9:00 + Delfa Mihalj; Ivan Banović
18:00 + Stjepan, Ivka Ljevak
Ponedjeljak + Ana, Ivica Biloš; Ivan, Marija Vrcić
Utorak + Jadranka Hasečić
Srijeda + ob. Baškarad
Četvrtak + Mijo, Đurđica Vidović
Petak + Milan, Mara Vrhovac
Subota + Javor Bogičević

 Sljedeća nedjelja je Petnaesta kroz godinu. Mise u župnoj crkvi su u redovitim terminima: 9:00, 11:00 i 18:00. Istoga dana i sestre u Karmelu na Stupu proslavljaju Gospu karmelsku sv. misom u 11:00 koju će predslaviti provincijal Franjevačke provincije Bosne Srebrene fra Zdravko Dadić.

Pratite nas: