 U tjednu koji je pred nama slavimo:
Čet.: Sv. Ilija Tišbijac, prorok i zaštinik BiH
Sub.: Sv. Marija Magdalena, apostolka apostola
 Stigao je novi broj Katoličkog tjednika. U uvodniku možete pročitati komentar pod naslovom Europsko iskustvo Crkve, priču o mons. Mati Zovkiću, izvještaj o susretu misionara Crkve u Hrvata… Potičem vas da uzmete, čitate i širite glas u službi nove evangelizacije.

Nedjelja 9:00 + Dragica Bulić
18:00 + Zrinka Tomić
Ponedjeljak + Ruža, Anto Pokrajčić; Pokrajčić
Utorak + Marija Vuletić
Srijeda + Anđa, Mato, Ljiljana Ćilić
Četvrtak + Željko, Svetislav Buconjić; Buconjić
Petak Na nakanu
Subota Na nakanu

 U susret misijskoj akciji MIVA za kupnju prijevoznih sredstava za misionare, a koja je vezana uz spomendan Sv. Kristorofa, zaštitnika putnika, vozača i pomoraca u našoj župi od nedjelje, 16. srpnja do nedjelje 23. srpnja prikupljat ćemo priloge koje ćemo predati Nacionalnoj upravi papinskih misijskih djela u BiH. Unaprijed hvala na Vašim prilozima.
 U četvrtak, 20. srpnja na blagdan Sv. Ilije istoimena župa u Čemernom proslavlja svog nebeskog zaštitnika. Svečana sv. misa bit će u 11:00 i pod njom će biti blagoslov crkve.
 Sljedeća nedjelja je Šesnaesta kroz godinu. Mise su u redovitim terminima: 9:00, 11:00 i 18:00.

Pratite nas: