 U tjednu koji je pred nama slavimo:
Uto.: Sv. Jakov, apostol
Sri.: Sv. Joakim i Ana, roditelji BDM-a
Sub.: Sv. Marta, Marija, Lazar
 Stigao je novi broj Katoličkog tjednika. U uvodniku možete pročitati komentar pod naslovom Ka zajedničkim obzorima, intervju s bakom Ružom Milanović, upoznati aktualni kardinalski zbor… Potičem vas da uzmete, čitate i širite glas u službi nove evangelizacije.

Nedjelja 9:00 +Željko Iđanović; Iđanović
18:00 + ob. Spajić
Ponedjeljak + Krunoslav Pojavnik
Utorak + Josip Đurhu
Srijeda + Borka, Ljubomir Jakić
Četvrtak + Ivan Veličan
Petak Na nakanu
Subota + Dragica Mlikota

 S današnjom nedjeljom završavamo misijsku akciju MIVA za kupnju prijevoznih sredstava našim misionarima. Sve priloge ćemo predati Nacionalnoj upravi papinskih misijskih djela u BiH. Hvala na vašim odricanjima i žrtvi.
 Sljedeća nedjelja je Sedamnaesta kroz godinu. Mise su u redovitim terminima: 9:00, 11:00 i 18:00.

Pratite nas: