 U tjednu koji je pred nama slavimo:
Pon.: Sv. Ignacije Lojolski, prezbiter
Uto.: Sv. Alfonz Marija de Liguori, biskup i crkveni naučitelj
Čet.: Bl. Augustin Kažotić, biskup
Pet.: Sv. Ivan Marija Vianney, prezbiter
Sub.: Gospa Snježna
 Stigao je novi broj Katoličkog tjednika. U uvodniku možete pročitati komentar pod naslovom Obiteljski odgoj za istinoljubivost, priču o obitelji Tirić, izvještaje s proslave Sv. Ilije… Potičem vas da uzmete, čitate i širite glas u službi nove evangelizacije.

Nedjelja 9:00 + Ivica Anđelić
18:00 +Mijo, Jozefina Radoš
Ponedjeljak Na nakanu
Utorak + Ljubica Bakalar
Srijeda + Franjo Planinšek
Četvrtak + Ženeta Šljivo
Petak Na nakanu
Subota + ob. Jurić, Sušac i Budimir

 U misijskoj akciji MIVA prikupili smo ukupno 1041,50 KM. Hvala na vašoj žrtvi i odricanju.
 Župa Sv. Ignacija Lojolskog na Grbavici u ponedjeljak, 31. srpnja proslavlja svog nebeskog zaštitnika. Svetu misu u 18:00 predslavi provincijal Franjevačke provincije Bosne Srebrene fra Zdravko Dadić.
 Sljedeća nedjelja je Osamnaesta kroz godinu. Mise su u redovitim terminima u: 9:00, 11:00 i 18:00.

Pratite nas: