 U tjednu koji je pred nama slavimo:
Pon.: Sv. Augustin, biskup i crkveni naučitelj
Uto.: Mučeništvo Sv. Ivana Krstitelja, spomendan
 Stigao je novi broj „Katoličkog tjednika“. U uvodniku možete pročitati komentar pod naslovom „Mentalitet dosljednosti i sustavnosti“, izvještaje s proslava Velike Gospe u našim svetištima, reportažu iz Albanije… Potičem vas da uzmete, čitate i širite glas u službi nove evangelizacije.

Nedjelja 9:00 + ob. Marković, Kramar, Biberović
18:00 +Lavoslav, Ana Štrajrer
Ponedjeljak +Marija Vuletić
Utorak Na nakanu
Srijeda Na nakanu
Četvrtak Za duše u čistilištu
Petak Drago Mladenović
Subota Na nakanu

 Tijekom akcije prikupljanja sredstava pomoći za stradale u poplavama u Sloveniji prikupili smo 750,00 KM. Hvala na vašim prilozima.
 Nakon ljetne stanke bend mladih „Trinitas“ ponovno započinje s probama i animiranjem večernje nedjeljne sv. mise. Pozivamo sve mlade koji žele pjevanjem i sviranjem slaviti Boga da im se priključe na probu u nedjeljom od 16:00 sati u crkvi.
 Sljedeća nedjelja je Dvadeset i druga kroz godinu. Mise su u redovitim terminima: 9:00, 11:00 i 18:00. Istoga dana župa Bl. Majke Terezije u Vogošći proslavlja svoj patron svetom misom u 10:00.

Pratite nas: