 U tjednu koji je pred nama slavimo:
Čet.: Sv. Marko Križevčanin, prezbiter i mučenik
Pet.: Rođenje BDM – Mala Gospa, blagdan
 Stigao je novi broj „Katoličkog tjednika“. U uvodniku možete pročitati komentar pod naslovom „Vježbati gramatiku dijaloga“, intervju s Ivanom Mostarac Hrenovica, pomoćnicom direktorice Osnovne škole u KŠC-u „Sv. Josip“, priču o profesoru Davorinu Bošnjakoviću… Potičem vas da uzmete, čitate i širite glas u službi nove evangelizacije.

Nedjelja 900 + Ivo, Antonija Pavlović
18:00 Na nakanu
Ponedjeljak Na nakanu
Utorak Na nakanu
Srijeda + Nada, Stjepan, Zora Rajić
Četvrtak + Anka Šmigoc
Petak + ob. Primorac, Čanjevac
Subota + Neda Rudež

 Sjednica s članovima ŽPV-a i ŽEV-a bit će u ponedjeljak, 4. rujna u 19:00.
 U subotu, 30. rujna bit će organizirano hodočašće u Mariju Bistricu u povodu 25. obljetnice proglašenja blaženim Alojzija Stepinca. Svi koji žele hodočastiti trebaju se prijaviti u župni ured do 10. rujna. Cijena povratne karte je 50 KM.
 U petak, 8. rujna župa Stup proslavlja svoj drugotni patron – Malu Gospu. Mise su u: 9:00, 11:00 i 18:00. Istoga dana u našoj župi je pobožnost Gospi od brze pomoći poslije večernje sv. mise.
 Sljedeća nedjelja je Dvadeset i treća kroz godinu. Mise su u redovitim terminima u: 9:00, 11:00 i 18:00.

Pratite nas: