 U tjednu koji je pred nama slavimo:
Sri.: Sv. Ivan Zlatousti, biskup i crkveni naučitelj
Čet.: Uzvišenje Sv. Križa, blagdan
Pet.: Blažena Djevica Marija Žalosna, spomendan
Sub.: Sv. Kornelije, papa i Ciprijan, biskup
 Stigao je novi broj „Katoličkog tjednika“. Potičem vas da uzmete, čitate i širite glas u službi nove evangelizacije.

Nedjelja 9:00 + Tomo, Apolonija Piplica
18:00 + Božena Đogović
Ponedjeljak + ob. Spasojević, Džakić
Utorak Za duše u čistilištu
Srijeda + Dubravka Sočo
Četvrtak Na nakanu
Petak + Ana Kovač Mekić
Subota + Kornelija Kozina

 U sljedeću subotu, 16. rujna s početkom u 10:00 sati bit će ispovijed za djecu, njihove roditelje i prosvjetne djelatnike na početku još jedne školske i vjeronaučne godine, nakon koje će djeca imati probu pjevanja za nedjeljnu misu u 11:00 koju će oni animirati zajedno s bendom mladih „Trinitas“. Tako će u nedjelju, 17. rujna pod pučkom sv. misom biti zaziv Duha Svetoga i blagoslov učeničkih torbi.
 Svi koji žele hodočastiti u Mariju Bistricu 30. rujna u povodu 25. obljetnice beatifikacije Alojzija Stepinca trebaju se prijaviti u župni ured do 10. rujna. Cijena karte je 50 KM.
 Brak u crkvi žele sklopiti Danijel Kraljević, sin Kreše i Senade rođ. Topalić, rođen 30. listopada 1988. u Ljubuškom i Martina Kramar, kći Dragana i Gordane rođ. Juričić, rođena 19. studenoga 1993. u Kasselu. Žele se vjenčati 16. rujna u župi Uznesenja BDM na Stupu.
 Sljedeća nedjelja je Dvadeset i četvrta kroz godinu. Mise su u redovitim terminima u: 9:00, 11:00 i 18:00.

Pratite nas: