 U tjednu koji je pred nama slavimo:
Sri.: Sv. Vinko Paulski, prezbiter
Pet.: Sv. Mihael, Gabrijel i Rafael, arkanđeli
Sub.: Sv. Jeronim, prezbiter i crkveni naučitelj

 Stigao je novi broj „Katoličkog tjednika“. Potičem vas da uzmete, čitate i širite glas u službi nove evangelizacije.
 U subotu, 7. listopada organiziramo župno hodočašće u svetište Sv. Ive u Podmilačje te izlet u Jajce i Travnik. Svi koji žele sudjelovati trebaju se prijaviti u župni ured do nedjelje, 1. listopada. Cijena je 40 KM, a u nju su osim prijevoza uračunate usluge profesionalnog vodiča te ulaznice za: vodopad, tvrđavu, katakombe, muzeje…
 U proteklu nedjelju prikupili smo 733 KM za obnovu prvog kata župne kuće. Svima od srca hvala, a akciju nastavljamo do 8. listopada.
 U sljedeću nedjelju je prva župna Obiteljska nedjelja pod sv. misom u 11:00 sati. Toga dana bi bilo poželjno da cijele obitelji, to jest roditelji i djeca, dođu na euharistijsko slavlje na kojemu ćemo zajedno moliti na tu nakanu. Molio bih roditelje da u nedjelju u 10:00 dovedu djecu na probu pjevanja jer će djeca zajedno s bendom „Trinitas“ animirati sv. misu.
 Sljedeća nedjelja je Dvadeset i šesta kroz godinu. Mise su u redovitim terminima: 9:00, 11:00 i 18:00.

Pratite nas: