 U tjednu koji je pred nama slavimo:
Sri.: Sv. Ivan XXIII., papa
 Stigao je novi broj „Katoličkog tjednika“. Potičem vas da uzmete, čitate i širite glas u službi nove evangelizacije.
Nedjelja 9:00 + Jadranka Domorocki
18:00 Na nakanu
Ponedjeljak + Gordana Nikolčić
Utorak + Jozo Sesar
Srijeda + Jelka, Nikola, Ivan, Slavko, Drago, Zvonko, Mirko Zlatan Azinović
Četvrtak + Kornelija Jurić
Petak + Roza Vidić
Subota + Kata Pavić

 Od sljedeće subote započinje župni vjeronauk. Djeca od 1. do 4. razreda vjeronauk će imati subotom u 10:00, a od petog do devetog subotom u 11:00. Molim roditelje koji prošle godine nisu prijavili svoju djecu da to učine sada u župnom uredu, osobito se to odnosi na prvopričesnike i krizmanike.
 U subotu, 21. listopada je Molitveni dan za domovinu i sv. misa na Bobovcu. Svi koji bi željeli taj dan poći na Bobovac trebaju se prijaviti u župni ured do sljedeće nedjelje, 15. listopada. Cijena karte je 10 KM.
 Do sada smo za sanaciju i obnovu prvog kata župne kuće prikupili ukupno 2.100,00 KM. Svima od srca hvala i akciju završavamo danas.
 Sljedeća nedjelja je Dvadeset i osma kroz godinu. Mise su u redovitim terminima u: 9:00, 11:00 i 18:00.

Pratite nas: