 U tjednu koji je pred nama slavimo:
Pon.: Sv. Ivan Kapistranski, prezbiter
Sub.: Sv. Šimun i Juda Tadej, apostoli
 Stigao je novi broj „Katoličkog tjednika“. Potičem vas da uzmete, čitate i širite glas u službi nove evangelizacije.

Nedjelja 9:00 + Dario Bušić
18:00 +Danica, Andrija Obrdalj; Bunoza
Ponedjeljak +Mile Bušić
Utorak +ob. Vrtačić
Srijeda +ob. Gracin i Dugandžić
Četvrtak + Franjo Kozina
Petak + Zvonimir, Leo Pavlak
Subota + Edgard Jeleš

 Kršćanski brak žele sklopiti: Ana-Maria Pilj, kći Miroslava i Željke rođ. Katavić, i Nermin Hajrulahović, sin Fikreta i Delfe rođ. Vuković. Žele se vjenčati 28. listopada u crkvi u Novom Sarajevu.
 U sljedeću nedjelju, 29. listopada pod pučkom sv. misom imat ćemo Dane kruha i zahvalnosti. Nakon euharistijskog slavlja ukoliko dozvole vremenske prilike u župnom dvorištu (dvorani) imat ćemo prigodu počastiti se: čajem, rakijom, kuhanim vinom, različitim pecivima i delicijama. Djeca će u subotu u 10:00 imati probu pjevanja te toga dana neće biti vjeronauka, nego djeca svih uzrasta trebaju doći na tu probu. Stoga vas pozivam da dođete u što većem broju kako bismo najprije Bogu zahvalili na svemu, a zatim izgrađivali i naše župno zajedništvo. Ostale mise su u redovitim terminima: 9:00 i 18:00.

Pratite nas: