 U tjednu koji je pred nama slavimo:
Sri.: svetkovina Svih svetih
Čet.: spomendan Svih vjernih mrtvih – Dušni dan
Sub.: Sv. Karlo Boromejski, biskup
 Stigao je novi broj „Katoličkog tjednika“. Potičem vas da uzmete, čitate i širite glas u službi nove evangelizacije.

Nedjelja 9:00 + Tvrtka Stanarević
18:00 + Josip, Mirjana Beus
Ponedjeljak Za duše u čistilištu
Utorak + članove Marijine legije
Srijeda + Miroslav, Greta Buzuk
Četvrtak + Jozo, Anđa, Ivan, Zdravka, Marko Iličić; Zoran Mikulić
Petak + Anđa, Ilija Ivanković, Dragica Lukačević
Subota Za duše u čistilištu

 U srijedu je Svetkovina Svih svetih. Toga dana misa u župnoj crkvi je u 18:00 sati, na groblju „Stup“ u 11:00, a na groblju „Sv. Josip“ u 15:00. Na Dušni dan sv. misa u župnoj crkvi je u 18:00, a na groblju „Bare“ u 11:00. Kroz ta dva dana moguće je zadobiti potpuni oprost.
 Vjeronauk i ostali susreti su u dogovorenim terminima.
 Na Misijsku nedjelju prikupili smo ukupno 1 100,00 KM. Hvala svima na žrtvi i odricanju.
 Sljedeća nedjelja je Trideset i prva kroz godinu. Budući da je prva nedjelja u mjesecu pod pučkom sv. misom ćemo imati Obiteljsku nedjelju kada ćemo na osobit način moliti za obitelji. Euharistijsko slavlje animirat će djeca zajedno sa svojim roditeljima.

Pratite nas: