 Stigao je novi broj „Katoličkog tjednika“. Potičem vas da uzmete čitate i širite glas u službi nove evangelizacija…

Nedjelja 9:00 + Marcela Beus
18:00 +Ivo, Grgo, Žarko Ilić; Vencel Lasić
Ponedjeljak + Doma, Mirko Čabrić; Čabrić
Utorak + Zvonimir, Franjo Balenović
Srijeda Na nakanu
Četvrtak + Anđelka Pupovac
Petak + Štefica Matković
Subota + Dario Bušić

 U ponedjeljak, 18. prosinca s početkom u 17:30 je velika božićna ispovijed, a nakon toga i sv. misa. Zornica je toga dana redovito u 6:30. Potičem sve oni koji se mogu ispovjediti da dođu kako bi izmireni s Bogom i svojim bližnjim dočekali Božić.
 S današnjom nedjeljom završavamo prikupljanje hrane i životnih potrepština za najpotrebitije članove naše župe. Svima od srca hvala na sudjelovanju.
 Na stolu za tisak imate novi broj župnog listića „Novos“ u kojemu se nalazi i raspored blagoslova obitelji!
 U sljedeću nedjelju je Četvrta došašća. Sv. mise su u 9:00 i 11:00. Neće biti večernje mise budući da je taj dan i Badnjak. Stoga će biti misa polnoćka u 24:00 kojom započinjemo svetkovinu Božića. To je najradosniji kršćanski blagdan stoga vas pozivam da u što većem broju dođete na misu polnoćku, a osobito da, kao i prijašnjih godina, sve prođe dostojanstveno. Nakon sv. mise bit će prigoda za međusobno čestitanje uz piće i mezu, stoga vas molim da se uzdržite uporabe pirotehničkih sredstava.

Pratite nas: