 Stigao je novi broj „Katoličkog tjednika“. Potičem vas da uzmete, čitate i širite glas u službi nove evangelizacije…

Nedjelja 9:00 + Franjo Piplica
18:00 Na nakanu
Ponedjeljak + Ante Petrović
Utorak Za duše u čistilištu
Srijeda + Zlata, Francika, Josip Prohaska
Četvrtak Zahvalnica
Petak Na nakanu
Subota Za duše u čistilištu

 U utorak, 12. ožujka s početkom u 18:00 u sarajevskoj katedrali biskup BK BiH i HBK slavit će misu dan uoči njihovog zajedničkog zasjedanja. Misu će predslaviti vrhbosanski nadbiskup metropolita mons. Tomo Vukšić, a prigodnu propovijed uputit će apostolski nuncij u BiH mons. Francis Chullikat.
 U petak, 15. ožujka je peti korizmeni petak. Pobožnost Puta križa je u 17:30, sv. misa u 18:00, a nakon nje „Korizmena tribina, a prigodno predavanje imat će vlč. Hrvoje Kalem, profesor na KBF-u. Dobro došli!
 Vjeronauk je redovito prema rasporedu, kao i ostale probe i termini.
 Molim da do sljedeće nedjelje prijavite svoje stare i nemoćne za uskrsnu ispovijed.
 Na Nedjelju solidarnosti prikupili smo ukupno 955 KM. Svima od srca hvala!
 Sljedeća nedjelja je Peta korizmena. Mise su u redovitim terminima u: 9:00, 11:00 i 18:00.

Pratite nas: