 U tjednu koji je pred nama slavimo:
Pon.: Sv. Katarina Sijenska, djevica i crkvena naučiteljica
Sri.: Sv. Josip Radnik
Čet.: Sv. Atanazije, biskup i crkveni naučitelj
Pet.: Sv. Filip i Jakov, apostoli

Nedjelja 9:00 +Mirjana, Valentin Vlašić
18:00 +Marija, Sandra Janković
Ponedjeljak + Bogdan Karačić; Karačić
Utorak + Adel Kiškarolj
Srijeda + Šimo, Jelka, Alojzija Lekić; Lekić i Maletović
Četvrtak + Vesna Šauli
Petak + Matilda Sokolović
Subota + Zvonimir, Andrijana Sokolović

 Stigao je novi broj „Katoličkog tjednika“. Potičem vas da uzmete, čitate i širite glas u službi nove evangelizacije…
 U srijedu, 1. svibnja župa Sv. Josipa Radnika na Palama proslavlja svog nebeskog zaštitnika. Svetu misu u 11:00 predslavit će mons. Slađan Ćosić, generalni vikar VN-a. Istoga dana započinju i svibanjske pobožnosti. Pola sata prije sv. mise molit će se krunica i litanije.
 Na kraju još jedne vjeronaučne godine organiziramo „Obiteljski dan i župni izlet“ na Pale u subotu, 11. svibnja. Toga dana u crkvi Sv. Josipa Radnika u 10:00 bit će sv. misa, a nakon toga zajedničko druženje uz rekreaciju i roštilj. Svi koji žele sudjelovati trebaju se prijaviti u župni ured do nedjelje, 5. svibnja kako bi sve na vrijeme mogli pripremiti.
 Sljedeća nedjelja je Šesta uskrsna. Mise su u redovitim terminima u: 9:00, 11:00 i 18:00. Budući da je prva nedjelja u mjesecu pod pučkom sv. misom na poseban način molit ćemo za obitelji.

Pratite nas: